top of page

8-17 Yaş Arası Gençler Yurtdışında Güvenle Dil Öğreniyor

Yaz aylarında tatillerini dil öğrenerek değerlendiren gençler aynı zamanda unutulmaz bir tatili de beraberinde güvenle yaşıyor. Her ayrıntısı detaylı düşünülen Yaz Okullarında birçok aktivite organize edilirken, öğrencilerin güvenle eğitim alarak konaklayabilmeleri için tüm ayrıntılar, profesyonel bir tititizlikle ele alınmaktadır.

 

Eğer yaz tatilini rutin tatiller haricinde, unutulmaz bir yaz aktivitesine dönüştürmek ve bur süreçte de 2 haftadan 6 haftaya kadar değerlendirmek istiyorsanız kurslarımız tam sizin beklentilerinize göre.

 

Okul seçiminden, uçak bileti organizasyonuna, karşılamadan öğrencinin dönüşte sağlıkla ve güvenle geri dönüşüne kadar tüm ayrıntılar ile detaylıca ilgilenilmesini ve alışılmış hizmetlerden bir adım öteye hizmet almak ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

 

Aşağıdaki formumuzu doldurarak mevcut okullarımız hakkında detaylı bir bilgi alabilir, fiyat avantajı olan okullarımızı bizim aracılığımızla değerlendirebilirsiniz.

Konaklama

Yaş gruplarına göre iki farklı konaklama imkanı bulunur. Aile yanında veya Yurtta konaklama seçeneklerinden öğrencinin isteklerine en uygun olan ve ailenin güvenlik ve beslenme kriterlerine en uygun şekilde organize edilir.

Güvenlik

Öğrencilerin güvenliği hem okul hem şirketimiz açısından birinci önceliklidir. Bu nedenle tüm tedbirler detaylı incelenerek bilgilendirme yapılır. Grup olarak gidilen kurslarımızda her 15 kişilik gruba 1 ekip lideri eşlik ederek koordinasyonu sağlar.

Gezi ve Aktiviteler

Standart programlarda bir tam ve bir yarım gün okul liderleri eşliğinde rehberlerle birlikte çevre gezileri düzenlenir. Ayrıca hafta boyunca öğrencilerin ilgilerini kurslara arttırmak ve arkadaşlıkların dil gelişimine etki yapabilmesi amacıyla bir çok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir.

Eğitim

Eğitim, öğrencilerin kursun ilk gününde seviyelerinin belirlenebilmesi için seviye tespit sınavına girmeleri ile başlar. Seviyelerine göre sınıflarına yerleştirilen öğrenciler uluslararası bir ortamda eğitim alırlar. Bir çok milletten dil öğrenmeye gelen öğrencilerin oluşturduğu sınıflarının karma düzeninin bozulmamasına özen gösterilmektedir.

Ü L K E L E R

bottom of page