top of page

Kanada'da

Dil Eğitimi

"

Kanada İngilizce dil eğitimi yanı sıra doğu eyaletlerinde yasal ikinci dil olan Fransızca eğitimi de alınabilecek dünyanın refah düzeyi en yüksek ülkelerinin başında gelir. 

Toronto, Vancouver ve Montreal dil eğitimi konusunda tercih edilebilecek başlıca şehirler olmakla birlikte alternatif bir çok şehirde de dil eğitimi alabilmek mümkündür.

Yaz aylarında Kanada bir festivaller ülkesidir. Hemen hemen her hafta sonu büyük şehirlerinde dünyaca ünlü bir çok yıldızın konserlerine aktivitelerine katılabilir Niagara şelaleri de dahil gezip görerek zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Herkesin yaşamayı arzu edebileceği bu harika ülkede dil eğitimi almak isterseniz ilk adresiniz STEB yurt dışı eğitim olabilir. 2001'den bu yana Kanada'ya öğrenci gönderen yönetimimiz size en uygun şekilde ve ücretsiz danışmanlık vermekten memnuniyet duyacaktır.

Kanada'daki Önemli Dil Okulları ve Videoları

Ay sonuna kadar kayıt olan ve Kanada'da 24 Hafta üzeri anlaşmalı dil okullarımızda eğitim alacak öğrencilerimize uçak biletinde %50 indirim kuponu veriyoruz !

Detaylı bilgi için lütfen

kampanya formumuzu doldurunuz!

Kampanya

bottom of page