top of page

İspanya'da

Dil Eğitimi

"

Dünyada İspanyolca konuşan yaklaşık 500 milyon insan vardır. İspanyolca'nın resmi dil olarak kabul edildiği ülkeler şunlardır; İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela.

Bunun yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri'nde İngilizce'den sonra en çok konuşulan dil İspanyolcadır ve ülkede ana dili İspanyolca olan yaklaşık 40 milyon vatandaş vardır.

İspanyolların yüzyıllar öncesine dayanan köklü bir kültürleri vardır ve dilleri de bu kültürle iç içedir. Bu yüzden, İspanyolcayı İspanya'da öğrenmek büyük bir ayrıcalık olacaktır. Barcelona, Valensiya ve Madrid, dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerdendir.

Şimdi siz de dil okulu masrafları haricinde herhangi bir ek masraf ödemeden bizden danışmanlık alabilir İspanyolca konuşulan İspanya dahil bir çok ülkede dil eğitiminizi bizim aracılığımızla alabilirsiniz.

İspanya'daki Önemli Dil Okulları ve Videoları

Ay sonuna kadar kayıt olan ve İspanya'da 12 Hafta üzeri anlaşmalı dil okullarımızda eğitim alacak öğrencilerimize uçak biletinde %50 indirim kuponu veriyoruz !

Detaylı bilgi için lütfen

kampanya formumuzu doldurunuz!

Kampanya

bottom of page