top of page

İngiltere'de

Dil Eğitimi

"

İngiltere dil eğitiminde belki de en önemli merkez konumundadır. Onyıllardır farklı anadile sahip insanların en çok tercih ettiği İngilizce'nin Anavatanı olan İngiltere Birleşik Krallık ülkesidir. Birleşik Krallık'ta  eğitim almak isteyen öğrenciler İngiltere'nin yanısıra dilerlerse Galler ve İskoçya'nın şehirlerinde de eğitim alabilirler.

Londra, Brighton, Cambridge, Manchaster, Bournemouth başlıca İngilizce eğitim alınan şehirler olmasının yanı sıra daha bir çok şehirde dil eğitimi alabileceğiniz onlarca okul bulunmaktadır.İngiltere'de bulunan dil okulları öğrencilere hafta sonu gezileri ile İngiltere'nin uluslarası bir çok turistik bölgesini öğrencilerin görebilmelerine olanak sağlarlar.

Okullar şehirlerde kendi binalarında hizmet verebildikleri gibi üniversite kampüsleri ve tarihi özelliğe sahip binalarda da eğitim alabilmek mümkündür.

 

İngilizcenin anavatanı İngiltere'de siz de eğitim almak ve dil bilginizi bizim aracılığımızla geliştirmek isterseniz danışmanlığımız ücretsizdir.

Ay sonuna kadar kayıt olan ve İngiltere'de 12 Hafta üzeri anlaşmalı dil okullarımızda eğitim alacak öğrencilerimize uçak biletinde %50 indirim kuponu veriyoruz !

Detaylı bilgi için lütfen

kampanya formumuzu doldurunuz!

İngiltere'deki Önemli Dil Okulları ve Videoları

Kampanya

bottom of page